رفع مسئولیت اسکریپت VIP اسمارتردانلود

اسمارتردانلود یک سیستم نرم افزاری جامع برای مدیریت سرورهای دانلود (لینوکس و ویندوز ) ، مدیریت و دسته بندی فایلها و کاربران ویژه VIP , راه اندازی فروشگاه اکانت VIP دانلود فروش لینک دانلود فایل (تک لینک) ..... با امکانات بسیار پیشرفته می‎باشد که به مدیران وب‎سایتها نظارت و مدیریت ابعاد مختلف سرور های سایت دانلود را به صورت جامع و یکپارچه ارائه می‎نماید.

اگر از وب سایتهایی که از این سیستم استفاده می‎کنند به این صفحه  مراجعه کرده‎اید . لطفا توجه داشته باشید سایتهای استفاده کننده از اسمارتردانلود هیچ گونه وابستگی به ما نداشته و ما هیچ گونه دسترسی و نظارتی روی خرید و فروش ها، پرداخت ها ، محصولات و یا فایلهای ارائه شده توسط آنان نداریم ، بنابراین اگر مشکلی در مراحل خرید ، دانلود ، استفاده و یا محتوای ارائه شده  آن سایت دارید از طریق پنل کاربری اسمارتردانلود در آن سایت با مدیر همان سایت تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمائید. تماس شما با اسمارتردانلود در خصوص این مسائل بی‎پاسخ خواهند ماند. 

اسمارتر دانلود هیچ‎گونه مسئولیتی در خصوص نحوه بهره برداری از قابلیتها ، ارائه ،عدم ارائه و بروز مشکل در محصولات ، فایلها و خدمات ذکر شده در سایتهای استفاده کننده از این سیستم ندارد.

رسانگار به‎عنوان تولیدکننده نرم افزار اسمارتردانلود هیچ گونه اطلاعاتی از افرادی که نرم افزار جهت نصب در سایت برای آنها لایسنس شده است را در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی نخواهد گذاشت.این بند بر اساس حدود تعریف شده در قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و در صورت نیاز طبق دستور مقام قضایی اقدام خواهد شد.

اگر عملکرد و امکانات اسمارتردانلود مطابق نیاز شما برای راه اندازی سایت دانلود VIP است و قصد خرید و  اسمارتردانلود را روی وب‎سایت خود دارید به جدول مقاسیه امکانات نسخه های سیستم  برای خرید اسکریپت VIP اسمارتردانلود مراجعه نمائید و یا برای سفارشی‎سازی سیستم با ما تماس بگیرید.
 

 

اسمارتردانلود، نرم‌افزار مدیریت سروردانلود و اسکریپت VIP محصول بی رقیب رسانگار