شرایط استفاده از سرویس و سیستم

 
اسمارتر دانلود سیستمی جامع برای مدیریت سرورهای دانلود به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد کاربران خریدار است. مسئولیت محتوای ارائه شده و در صورت لزوم اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح بر عهده مشتری می باشد.

1- بهره برداری و بکارگیری هر یک از اجزای این سیستم به صورت کلی و یا جزئی به منزله آگاهی از قوانین جرایم رایانه ای و قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران و الزام به اجرای آن در کاربری نرم افزار می باشد.
2- متن کپی رایت زیر در تمام قسمتهای اسمارتردانلود از جمله فروشگاه ها، پنل همکاربران و نمایندگان، پنل مدیریت سیستم و سایر بخش ها الزامی و غیر قابل حذف می باشد.
3- قرارگیری نشان اسمارتردانلود در سمت چپ پائین تمامی صفحات سیستم به شکل یک آیکون کوچک در لایسنس مستقل مادام العمر و همچنین سرویس هاست دانلود VIP  الزامی می باشد. با کلیک بر روی این آیکون ، کاربر به صفحه تائیده لایسنس و یا رفع مسئولیت در سایت اسمارتردانلود هدایت خواهد شد ، کاربر بدون پرداخت هزینه Branding مجاز به حذف این لوگو نیست. هزینه Branding و درج لوگوی مشتری جداگانه اعلام و اخذ می گردد.
4- تهیه سرور دانلود (هاست دانلود) و دیگر مسائل مرتبط با این موضوع از جمله مدیریت و تنظیمات وب سرور و اجزای نرم افزاری سرور و یا هاست بر عهده خریدارمی باشد و رسانگار مسئولیتی در این زمینه بر عهده نخواهد داشت.
5- هرگونه تغییر در هسته نرم افزار و الگو برداری از عملکرد و اجزای آن مطابق با قوانین جاری حاکم بر کسب و کار الکترونیکی کشور، تخلف محسوب شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
6- پشتیبانی فنی شامل بروزرسانی های فنی/امنیتی/امکانات در سال اول رایگان بوده و برای سال های بعدی در صورت تمایل برای تمدید پشتیبانی و دریافت آخرین بروز رسانی ها و امکانات متناسب با بسته امکانات و ماژول هزینه ای برابر با  50% مبلغ روز نسخه خریداری شده اخذ خواهد شد. حق استفاده از سیستم ( لایسنس نرم افزار ) برای خریدار سیستم مستقل به صورت مادام‌العمر و نامحدود می باشد. لایسنس اسمارتردانلود فعلا بصورت غیر خودکار و در بازه‌های زمانی 2 تا 12 ماه صادر می شود و کاربر باید با در نظرگرفتن تاریخ انقضای فعلی حداقل 10 روز پیش از انقضا و از دسترس خارج شدن سیستم ، درخواست بروزرسانی لایسنس را برای بخش پشتیبانی ارسال نماید.بدیهی است در صورت عدم اقدام مناسب کاربر مسئولیت از دسترس خارج شدن سیستم و اختلالات ناشی از آن بر عهده رسانگار نخواهد بود
7- اختصاصی سازی سیستم با هزینه جداگانه و بر اساس صف انتظار تیم توسعه قابل انجام می باشد ، توسعه سیستم  با پشتیبانی فنی سیستم یکسان نمی باشد.
8- تنها راه پشتیبانی مجموعه ایمیل های رسمی اعلام شده در سایت و همچنین سیستم تیکتینگ موجود در پورتال کاربران رسانگار می‌باشد، و به هیچ عنوان پشتیبانی از یاهو مسنجر، اس ام اس و تلفن انجام نمی گیرد.
9-از آنجایی که عملکرد همه سرور های دانلود مستقیما با پیکربندی و Tunnig سرور در ارتباط است .در راستای اصول مشتری مداری و تعهد رسانگار،  تیم پشتیبانی ممکن است راه کارهایی را برای افزایش کارایی کلی اجزای مختلف سرور شما از طریق سیستم پشتیبانی ارائه نماید اما این راهنمایی ها به صورت AS-IS یا "همانگونه که هست" ارائه می شود .

شد.

پیکربندی و بهینه سازی سرور اختصاصی و یا هاست دانلود که توسط شما برای نصب سیستم دراختیار ما می گذارید شامل وب سرور ، دیتابیس سرور و هندلرهای PHP و امنیت بر عهده خود شما یا شرکت ارائه کننده سرویس سرورمدیریت اختصاصی یا هاست دانلود می باشد.

رسانگار هیچ گونه مسئولیتی در خصوص این تنظیمات و عواقب ناشی از آن از قبیل کندی سرعت و ناپایداری سرور نخواهد داشت.

 
10-همچنین شما می توانید درخواست کانفیگ و بهینه سازی سرور خود را بصورت جداگانه به رسانگار اعلام نمائید تا با اخذ هزینه برای شما روی سرور اختصاصی یا مجازی شما کانفیگ های لازم انجام شود ، لطفا توجه داشته باشید بهترین پیکربندی ممکن که توسط رسانگار انجام می شود بر روی سخت افزار ناکارآمد سرور اختصاصی و یا کندی سرورهای مجازی ( ناشی از اشتراک زیاد و یا کمبود منابع  پردازشی ) سایت شما را دچار مشکل خواهد کرد . به همین جهت پیشنهاد می شود تا نسبت به تهیه سرورهای اختصاصی با کیفیت و پشتیبانی قابل اطمینان اقدام نمائید.
11- طراحی قالب اختصاصی و موارد مرتبط با قالب به صورت کامل به عهده خریدار می باشد و اسمارتر  مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ، هرچند در صورت درخواست کاربر با اخذ هزینه مربوطه اقدامات لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت
12- پس از سفارش و پرداخت هزینه نسخه مورد نظر ، تیکتی مبنی بر درخواست اطلاعات سرور / فضای میزبانی دریافت خواهید نمود ، پس از ارارئه اطلاعات خواسته شده توسط شما نصب اسمارتردانلود بین 2 تا 7 روز کاری ( با توجه به ترافیک کاری) انجام گرفته و اطلاعات دسترسی به سیستم برای شما ارسال می گردد. شایان ذکر است در این میان ممکن است نیاز باشد اگر اطلاعاتی را ناقص ارسال کرده باشید و یا اطلاعات تکمیلی در اختیار ما قرار دهید ، سرعت عمل در پاسخ گویی به این تیکت ها به منزله سرعت بیشتر در تحویل نهایی سیستم می باشد . لازم به ذکر است هرگونه تاخیر ناشی از محیا نبودن سیستم شما برای نصب (مانند فراهم نبودن پیش نیازها، انجام نشدن تنظیمات خاص سرور دانلود، نامناسب تشخیص داده شدن ساختار موجود تا زمان تامین ساختار مورد نیاز) به این زمان اضافه خواهد شد.
13-پس سفارش ، پرداخت هزینه ، ارسال اطلاعات دسترسی به سرور ها در پاسخ به تیکت درخواست اطلاعات تحت هیج شرایطی هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد ، چه سیستم تحویل شما شده ، در صف انتظار و یا در حال نصب باشد ، در صورت وجود مشکلی در بهره برداری از سیستم پس از نصب و تحویل سیستم ، مشکل گزارش شده مطباق SLA و شرایط ارائه سرویس رسیدگی شده و رفع خواهد شد ، همچنین  عودت وجه در صورت وجود مشکلی که به اسمارتردانلود مرتبط بوده و رفع آن مشکل توسط تیم توسعه نرم افزار در بروز رسانی ها تضمین شده است فارق از مدت زمان آن امکان پذیر نخواهد بود . تمام مشکلاتی که بصورت مسخص مربوط به تنظیمات سرور شما باشد ممکن است در صورت ارجاع بی پاسخ مانده و یا با اخذ هزینه رفع خواهند گردید و رسانگار تعهدی برای رسیدگی و رفع این مشلات بصورت رایگان ندراد ، کاربرن موضف هستند در زمانی که مشکلی که احتمال میدهند مربوط به اسمارتردانلود است خطوط مربوط به خطای لاگ وب سرور را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایند
14- پس از نصب ، راه اندای و تحویل اطلاعات دسترسی نصب به مشتری ، ممکن است جهت رسیدن به حداکثر کارایی سرور راهنمایی هایی برای اعمال تغیرات در تنظیمات وب سرور ، دیتابیس PHP از سمت ما به شما ارائه گردد، همچین است تا 96 ساعت پس از نصب جهت رسیدن به حداکثر کارایی مطابق نیاز و ظرفیت سرور ممکن است اختلالاتی وجود داشته باشد، پیش از این زمان هیچ گونه اعتراضی مبنی بر وجود اختلال در دانلود رسیدگی نخواهد شد و صرفا باید مشکلات مشاهده شده و یا گزارش شده را جهت رسیدگی به ما اعلام نمائید. بنابراین در این خصوص نیز عودت وجهی تحت هیچ شرایطی انجام نخواهد شد.
15- در صورتی که کاربر درخواست امکاناتی خارج از امکانات طراحی و پیاده سازی شده فعلی اسمارتردانلود را داشته باشد ، با ارائه آن درخواست چه قبل و چه بعد از نصب سیستم زمان بندی و اعلام هزینه حدودی برای پیاده سازی درخواست کاربر ارائه خواهد شد ، اگر چه ما تمام تلاش خود را برای پیاده سازی آن قابلیت در مدت زمان اعلام شده خواهیم کرد ، اما ممکن است در مواردی که با خرید نسخه حرفه ای به مشتری اعلام شده و هزینه توسعه بابت آن اخذ نشده است با توجه به ترافیک کاری تاخیر ایجاد شود ، این تاخیر نقض کننده هیچ گونه تعهدی از سمت ما نبوده و ممکن است در این خصوص پاسخ روشنی هم تا آمده شدن نهایی قابلیت ارائه نکینم . در صورت تحویل این ماژول و یا قابلیت درخواستی ممکن است تا پایدار شدن ان اختلالاتی در عملکر این ماژول و یا کل سیستم وجود داشته باشد ، ما به محض دریافت گزارش وجود مشکل تلاش خواهیم کرد تا به آن رسیدگی نموده و پس از رفع آن را در سیستم شمااعمال نمائیم ، اگر چه رسیدگی به این درخواست از موارد درج شده در بند 15 این موافقتنامه خارج نبوده و تابع آن شرایط می باشد.
16-در صورت ارسال درخواست از سمت کاربر در بخش پشتیبانی رسانگار ، درخصوص وجود باگ ، مشکل درخواست بررسی عملکرد و کارایی سرور ، وجود خطا در اجرای سیستمی که بدرستی مغول به کار بوده و هر مورد دیگر درخواستهای شما مطابق با SLA96 ساعته واحد توسعه نرم افزار رسانگار می باشد، این به این معنا است که کلیه درخواستهای ارسالی درباره اسمارتردانلود حداکثر طی 96 ساعت مورد بازبینی قرار گرفته و ممکن است در این بازه زمانی بورت کامل رسیدگی شده و یا رسیدگی به آن با اعلام زمان بندی حدودی به زمان دیگری موکول شود . بنابراین پیش از این زمان کاربران حق اعتراض در خصوص رسیدگی به مشکل را از خود سلب می نمایند ، در صورت عدم رعایت این بند و بروزرسانی مکرر و بیهوده تیکت ممکن است به دلیل انتقال تیکت به انتهای صف رسیدگی تاخیر بیشتر در رسیدگی به موضع ایجاد شد ، اگر چه در اکثر موارد  تلاش ما برای نگهداری زمان بررسی و رسیدگی به درخواست کاربر زیر 24 ساعت موفق بوده و کاربران پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نموده اند
17- رسانگار حق هرگونه اصلاح و تغییر در این متن و همچنین اضافه نمودن بخشهای حفظ نشان تولید کننده در محصول خود را حفظ نموده و هر زمان  می تواند کاربران خود را برای بروز رسانی این ویژگی ها فراخوانی نماید. کاربران این بسته نرم افزاری موظف هستند همواره از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های این شرکت که در وب سایت رسمی اسمارتردانلود به آدرس http://www.smarterdownload.ir درج خواهد شد از طریق پیگیری مداوم آگاه شوند.
18- سفارش خرید، فعال سازی ، نصب وبروزرسانی سیستم توسط هر مشتری و یا وب سایت ، به معنی مطالعه و قبول کامل این توافق نامه تلقی شده و کاربران پس از خرید نمی توانند مدعی عدم اطلاع از این شرایط و یا درخواست بازگشت وجه به دلیل بی اطلاعی باشند. لذا کاربران موظف به مطالعه دقیق و رعایت مفاد آن هستند.
 
آخرین بروز رسانی در : 16 مرداد 1393

اسمارتردانلود، نرم‌افزار مدیریت سروردانلود و اسکریپت VIP محصول بی رقیب رسانگار